PPUH TAWOL Sp.J. M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza
ul. Radkowska 37 26-060 Chęciny
woj. świętokrzyskie POLSKA

Tel/fax: (+48) 41 315-11-25
Fax: (+48) 41 315-11-26
Fax: (+48) 41 315-10-51

Tel/fax: (+48) 41 315-28-30
Tel/fax: (+48) 41 315-28-31
Tel. (+48) 41 315-10-28

e-mail: biuro@tawol.com.pl 
e-mail: nowak@tawol.com.pl 
e-mail: malinowski@tawol.com.pl 

Dział Atestów:
e-mail: atesty@tawol.com.pl 
Dział Finansowo - Księgowy
e-mail: ksiegowosc@tawol.com.pl 

Redukcje Stalowe

 


 

Oferujemy redukcje koncentryczne i ekscentryczne kotłowe, z stali drobnoziarnistej (P355) żaroodporne, kwasoodporne, ze stali nierdzewnej wykonane zgodnie z normami lub na specjalne życzenie klienta, według jego zaleceń i dostarczonego rysunku. Wszystkie produkowane przez nas redukcje charakteryzują się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi.

Dostępne redukcje stalowe produkowane są z rur bez szwu i służą do zmiany średnicy instalacji w taki sposób, aby nie zaburzyć przepływu cieczy. Dzięki nim można łączyć rury o różnych przekrojach. Wykorzystuje się je w branży budowlanej, w rurociągach wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz gazowych, a także w wielu innych gałęziach przemysłu. Jeśli chcieliby Państwo zamówić elementy o niestandardowych rozmiarach czy ze specyficznych materiałów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Zadowolenie naszych klientów ze współpracy stanowi dla nas bezwzględny priorytet, dlatego wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby każde zlecenie potraktować w pełni profesjonalnie i z należytą uwagą. W ten sposób budujemy trwałe relacje biznesowe. Wykonujemy produkty wysokiej jakości, dające gwarancję niezawodności w każdych warunkach.

Wszystkie produkowane przez nas redukcje są objęte gwarancją, posiadają wymagane atesty oraz przechodzą surową kontrolę jakości. Zawsze dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Doradzamy i pomagamy w wyborze najefektywniejszego rozwiązania w danym przypadku. Nie ma dla nas projektów zbyt trudnych czy zadań, których byśmy się nie podjęli. Specjalizujemy się w zleceniach nietypowych, wymagających kompleksowego podejścia. Oferujemy krótkie terminy realizacji i dostawy oraz wsparcie na każdym etapie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty redukcji stalowych. Współpraca z nami to wybór doświadczonego partnera, świadczącego usługi zarówno w kraju jak i za granicą.

Wróć